Activă CONSTANŢA

WWA RENT APARTMENTS S.R.L.

CUI
41398966
Reg. Comerț
J2019002641133
Înregistrată
16.07.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT CHIRNOGENI COM. CHIRNOGENI, STR. RĂSĂRITULUI, NR.26, CONSTRUCTIE C1
-12.78
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 16.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
133.343 RON
▼ 32% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-9.577 RON
▼ 145% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k93 k139 k185 k232 k2021 · Cifră de afaceri: 128.263 RON2022 · Cifră de afaceri: 231.828 RON2023 · Cifră de afaceri: 219.981 RON2024 · Cifră de afaceri: 195.237 RON2025 · Cifră de afaceri: 133.343 RON2021 · Profit: 21.714 RON2022 · Profit: 29.456 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 6.296 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.066 RON2022 · Datorii: 33.638 RON2023 · Datorii: 31.400 RON2024 · Datorii: 16.706 RON2025 · Datorii: 14.771 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WWA RENT APARTMENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 133.343 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 133.343 195.237 219.981 231.828 128.263
Profit net 0 6.296 0 29.456 21.714
Capitaluri proprii -9.577 21.187 14.890 51.410 73.880
Active totale 5.194 37.893 46.290 85.048 81.946
Datorii totale 14.771 16.706 31.400 33.638 8.066
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-12.78
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.