Activă Plătitor TVA HARGHITA

ALLEGROLINE S.R.L.

CUI
41391780
Reg. Comerț
J2019000599199
Înregistrată
12.07.2019
Sediu social JUD. HARGHITA, COM. SUBCETATE, STR TÂRGULUI, NR.1, cod poștal 537300
7.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Topliţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 12.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
102.581 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
8.582 RON
▲ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
16.369 RON
▲ 110% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k76 k114 k152 k189 k2021 · Cifră de afaceri: 189.475 RON2022 · Cifră de afaceri: 119.962 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.612 RON2024 · Cifră de afaceri: 98.881 RON2025 · Cifră de afaceri: 102.581 RON2021 · Profit: 45.117 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 927 RON2024 · Profit: 6.425 RON2025 · Profit: 8.582 RON2021 · Datorii: 22.008 RON2022 · Datorii: 5.276 RON2023 · Datorii: 15.201 RON2024 · Datorii: 14.696 RON2025 · Datorii: 14.751 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALLEGROLINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 102.581 RON în 2025, cu un profit net de 8.582 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 102.581 98.881 90.612 119.962 189.475
Profit net 8.582 6.425 927 0 45.117
Capitaluri proprii 16.369 7.787 1.362 435 18.167
Active totale 31.120 22.483 16.563 5.711 40.175
Datorii totale 14.751 14.696 15.201 5.276 22.008
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.