Activă Plătitor TVA BUZĂU

ANASTASO TRUCK LINE S.R.L.

CUI
41385320
Reg. Comerț
J10/979/2019
Înregistrată
11.07.2019
Sediu social JUD. BUZĂU, SAT POŞTA CÂLNĂU COM. POŞTA CÂLNĂU, POŞTA CÎLNĂU, NR.184, cod poștal 127485
4.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.887.975 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
542.864 RON
▲ 0% vs 2024
Capitaluri proprii
1.545.331 RON
▲ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,4 mil3,5 mil4,7 mil5,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 579.707 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.281.609 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.537.898 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.532.845 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.887.975 RON2021 · Profit: 41.575 RON2022 · Profit: 142.095 RON2023 · Profit: 397.527 RON2024 · Profit: 545.250 RON2025 · Profit: 542.864 RON2021 · Datorii: 604.559 RON2022 · Datorii: 1.270.380 RON2023 · Datorii: 1.245.960 RON2024 · Datorii: 1.925.808 RON2025 · Datorii: 2.252.328 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANASTASO TRUCK LINE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.887.975 RON în 2025, cu un profit net de 542.864 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.887.975 4.532.845 2.537.898 2.281.609 579.707
Profit net 542.864 545.250 397.527 142.095 41.575
Capitaluri proprii 1.545.331 1.075.062 537.762 143.356 163.421
Active totale 3.797.659 3.000.870 1.775.818 1.413.736 758.252
Datorii totale 2.252.328 1.925.808 1.245.960 1.270.380 604.559
Număr mediu salariați 10 8 6 6 2

Analiză de risc — insolvență

4.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.