Activă TIMIŞ

IRINA KIS NAILS S.R.L.

CUI
41383906
Reg. Comerț
J2019002857356
Înregistrată
11.07.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SFINŢII APOSTOLI PETRU ŞI PAVEL, NR.36, CAB. 7, ET.1, cod poștal 300269
-7.13
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
174.486 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-17.192 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

035 k70 k105 k140 k174 k2021 · Cifră de afaceri: 65.413 RON2022 · Cifră de afaceri: 93.216 RON2023 · Cifră de afaceri: 135.735 RON2024 · Cifră de afaceri: 156.540 RON2025 · Cifră de afaceri: 174.486 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 2.911 RON2024 · Profit: 2.290 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 27.258 RON2022 · Datorii: 30.772 RON2023 · Datorii: 34.562 RON2024 · Datorii: 35.900 RON2025 · Datorii: 34.915 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IRINA KIS NAILS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 174.486 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 174.486 156.540 135.735 93.216 65.413
Profit net 0 2.290 2.911 0 0
Capitaluri proprii -17.192 -14.446 -16.736 -19.648 -17.145
Active totale 17.387 21.158 17.535 11.124 10.113
Datorii totale 34.915 35.900 34.562 30.772 27.258
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-7.13
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.