Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TAIPEI CIMEO S.R.L.

CUI
41383876
Reg. Comerț
J2019009101401
Înregistrată
11.07.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR POET VASILE CÂRLOVA, NR.2, BL.A7BIS, SC.1, ET.1, AP.26
13.77
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 11.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
649.859 RON
▲ 15% vs 2024
Profit net
96.454 RON
▲ 9% vs 2024
Capitaluri proprii
600.917 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0130 k260 k390 k520 k650 k2021 · Cifră de afaceri: 174.741 RON2022 · Cifră de afaceri: 452.064 RON2023 · Cifră de afaceri: 556.879 RON2024 · Cifră de afaceri: 564.451 RON2025 · Cifră de afaceri: 649.859 RON2021 · Profit: 78.016 RON2022 · Profit: 250.065 RON2023 · Profit: 204.324 RON2024 · Profit: 88.673 RON2025 · Profit: 96.454 RON2021 · Datorii: 147.920 RON2022 · Datorii: 222.412 RON2023 · Datorii: 312.525 RON2024 · Datorii: 85.474 RON2025 · Datorii: 94.010 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TAIPEI CIMEO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 649.859 RON în 2025, cu un profit net de 96.454 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 649.859 564.451 556.879 452.064 174.741
Profit net 96.454 88.673 204.324 250.065 78.016
Capitaluri proprii 600.917 547.796 459.122 365.761 115.696
Active totale 694.927 633.270 771.647 588.173 263.616
Datorii totale 94.010 85.474 312.525 222.412 147.920
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

13.77
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.