Activă Plătitor TVA PRAHOVA

BOMKOS SMARTAUTO S.R.L.

CUI
41377670
Reg. Comerț
J2019002356293
Înregistrată
10.07.2019
Sediu social JUD. PRAHOVA, ORŞ. URLAŢI, STR. 16 FEBRUARIE, NR.5
9.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 10.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.819.487 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
16.149 RON
▼ 82% vs 2024
Capitaluri proprii
1.002.055 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0381 k763 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 5.171 RON2022 · Cifră de afaceri: 698.001 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.833.158 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.906.946 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.819.487 RON2021 · Profit: 129 RON2022 · Profit: 458.041 RON2023 · Profit: 428.182 RON2024 · Profit: 89.129 RON2025 · Profit: 16.149 RON2021 · Datorii: 92.086 RON2022 · Datorii: 189.081 RON2023 · Datorii: 653.478 RON2024 · Datorii: 378.163 RON2025 · Datorii: 254.663 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BOMKOS SMARTAUTO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.819.487 RON în 2025, cu un profit net de 16.149 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.819.487 1.906.946 1.833.158 698.001 5.171
Profit net 16.149 89.129 428.182 458.041 129
Capitaluri proprii 1.002.055 1.095.907 886.552 458.370 329
Active totale 1.254.421 1.473.227 1.540.030 647.451 92.415
Datorii totale 254.663 378.163 653.478 189.081 92.086
Număr mediu salariați 5 6 6 3 0

Analiză de risc — insolvență

9.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.