Activă TIMIŞ

NICOLE BEAUTY - INFRUMUSETARE SI INTRETINERE S.R.L.

CUI
41363062
Reg. Comerț
J2019002816351
Înregistrată
05.07.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT GĂTAIA ORŞ. GĂTAIA, STR. REPUBLICII, NR.111/A, CAMERA 1, cod poștal 307185
5.66
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Deta
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
520 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
4.643 RON
▼ 73% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k10 k15 k19 k24 k2021 · Cifră de afaceri: 4.743 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 520 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 212 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 16.858 RON2022 · Datorii: 17.733 RON2023 · Datorii: 11.932 RON2024 · Datorii: 12.652 RON2025 · Datorii: 24.169 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NICOLE BEAUTY - INFRUMUSETARE SI INTRETINERE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 520 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 520 0 0 0 4.743
Profit net 0 0 212 0 0
Capitaluri proprii 4.643 17.507 19.873 19.661 27.025
Active totale 143.746 145.093 146.739 152.328 158.817
Datorii totale 24.169 12.652 11.932 17.733 16.858
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

5.66
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.