Activă BRAŞOV

FLORIO ATELIER S.R.L.

CUI
41351629
Reg. Comerț
J08/2295/2019
Înregistrată
04.07.2019
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. GHEORGHE DOJA, NR.42, cod poștal 505200
6.14
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 04.07.2019)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
190.293 RON
▼ 4% vs 2023
Profit net
41.832 RON
Capitaluri proprii
-15.570 RON
▲ 73% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k79 k119 k158 k198 k2020 · Cifră de afaceri: 57.813 RON2021 · Cifră de afaceri: 123.258 RON2022 · Cifră de afaceri: 169.401 RON2023 · Cifră de afaceri: 197.647 RON2024 · Cifră de afaceri: 190.293 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 2.977 RON2022 · Profit: 279 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 41.832 RON2020 · Datorii: 52.507 RON2021 · Datorii: 119.283 RON2022 · Datorii: 152.465 RON2023 · Datorii: 90.593 RON2024 · Datorii: 64.924 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORIO ATELIER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 190.293 RON în 2024, cu un profit net de 41.832 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 190.293 197.647 169.401 123.258 57.813
Profit net 41.832 0 279 2.977 0
Capitaluri proprii -15.570 -57.401 -13.175 -13.454 -16.431
Active totale 49.354 33.192 139.290 105.829 36.076
Datorii totale 64.924 90.593 152.465 119.283 52.507
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.14
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.