Activă CONSTANŢA

RALEX NEW EVENTS S.R.L.

CUI
41350003
Reg. Comerț
J2019002520139
Înregistrată
03.07.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BADEA CÂRŢAN, NR.12, BL.BC10, SC.C, ET.1, AP.45, cod poștal 900507
11.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 03.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
133.748 RON
▲ 78% vs 2024
Profit net
21.110 RON
▲ 83% vs 2024
Capitaluri proprii
21.414 RON
▲ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k53 k80 k107 k134 k2021 · Cifră de afaceri: 1.567 RON2022 · Cifră de afaceri: 23.659 RON2023 · Cifră de afaceri: 34.040 RON2024 · Cifră de afaceri: 75.350 RON2025 · Cifră de afaceri: 133.748 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 865 RON2023 · Profit: 4.588 RON2024 · Profit: 11.524 RON2025 · Profit: 21.110 RON2021 · Datorii: 26.131 RON2022 · Datorii: 46.851 RON2023 · Datorii: 23.210 RON2024 · Datorii: 17.936 RON2025 · Datorii: 14.335 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RALEX NEW EVENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 133.748 RON în 2025, cu un profit net de 21.110 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 133.748 75.350 34.040 23.659 1.567
Profit net 21.110 11.524 4.588 865 0
Capitaluri proprii 21.414 10.705 -819 -5.407 -6.272
Active totale 35.749 28.641 22.391 41.444 23.004
Datorii totale 14.335 17.936 23.210 46.851 26.131
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

11.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.