Activă VRANCEA

RAVLAD DOAGĂ S.R.L.

CUI
41347601
Reg. Comerț
J39/785/2019
Înregistrată
03.07.2019
Sediu social JUD. VRANCEA, ORŞ. ODOBEŞTI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.117, cod poștal 625300
-44.69
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 03.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
26.181 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-115.183 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k53 k79 k106 k132 k2021 · Cifră de afaceri: 21.075 RON2022 · Cifră de afaceri: 24.255 RON2023 · Cifră de afaceri: 34.496 RON2024 · Cifră de afaceri: 23.267 RON2025 · Cifră de afaceri: 26.181 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 41.370 RON2022 · Datorii: 70.320 RON2023 · Datorii: 94.486 RON2024 · Datorii: 121.982 RON2025 · Datorii: 132.445 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RAVLAD DOAGĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 26.181 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 26.181 23.267 34.496 24.255 21.075
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -115.183 -94.840 -61.021 -40.349 -6.236
Active totale 17.262 27.142 33.465 29.971 35.134
Datorii totale 132.445 121.982 94.486 70.320 41.370
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-44.69
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.