Activă Plătitor TVA ILFOV

SITELROM CONSTRUCT S.R.L.

CUI
41344117
Reg. Comerț
J23/4788/2023
Înregistrată
02.07.2019
Sediu social JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. REZERVELOR, NR.5F, AP.6, cod poștal 77042
11.34
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 02.07.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
173.935 RON
▲ 39% vs 2024
Profit net
68.622 RON
▲ 127% vs 2024
Capitaluri proprii
118.592 RON
▲ 55% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k73 k110 k147 k183 k2021 · Cifră de afaceri: 105.610 RON2022 · Cifră de afaceri: 144.160 RON2023 · Cifră de afaceri: 183.255 RON2024 · Cifră de afaceri: 124.875 RON2025 · Cifră de afaceri: 173.935 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 36.586 RON2023 · Profit: 40.153 RON2024 · Profit: 30.260 RON2025 · Profit: 68.622 RON2021 · Datorii: 36.798 RON2022 · Datorii: 47.434 RON2023 · Datorii: 58.551 RON2024 · Datorii: 45.909 RON2025 · Datorii: 48.354 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SITELROM CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 173.935 RON în 2025, cu un profit net de 68.622 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 173.935 124.875 183.255 144.160 105.610
Profit net 68.622 30.260 40.153 36.586 0
Capitaluri proprii 118.592 76.637 54.856 53.317 36.733
Active totale 166.946 122.546 113.407 100.751 73.531
Datorii totale 48.354 45.909 58.551 47.434 36.798
Număr mediu salariați 3 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

11.34
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.