Activă TIMIŞ

GIE ELECTRO S.R.L.

CUI
41322453
Reg. Comerț
J35/2696/2019
Înregistrată
27.06.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LUCEAFĂRUL, NR.9-11, CAMERA 1, SC.A, AP.57, cod poștal 300414
8.61
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 27.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
75.520 RON
▲ 70% vs 2024
Profit net
14.302 RON
▼ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
14.542 RON
▼ 68% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k30 k45 k60 k76 k2021 · Cifră de afaceri: 40.234 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.930 RON2023 · Cifră de afaceri: 37.400 RON2024 · Cifră de afaceri: 44.400 RON2025 · Cifră de afaceri: 75.520 RON2021 · Profit: 36.289 RON2022 · Profit: 22.742 RON2023 · Profit: 21.323 RON2024 · Profit: 23.545 RON2025 · Profit: 14.302 RON2021 · Datorii: 802 RON2022 · Datorii: 443 RON2023 · Datorii: 1.079 RON2024 · Datorii: 1.745 RON2025 · Datorii: 16.444 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GIE ELECTRO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 75.520 RON în 2025, cu un profit net de 14.302 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 75.520 44.400 37.400 31.930 40.234
Profit net 14.302 23.545 21.323 22.742 36.289
Capitaluri proprii 14.542 45.108 44.305 22.982 41.495
Active totale 30.986 46.853 45.384 23.425 42.297
Datorii totale 16.444 1.745 1.079 443 802
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.61
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.