Activă MARAMUREŞ

PAŞCA DENTA SMILE S.R.L.-D.

CUI
41319229
Reg. Comerț
J24/1326/2019
Înregistrată
26.06.2019
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.14, AP.9, cod poștal 430382
1.25
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 26.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
177 RON
Capitaluri proprii
-36.216 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k16 k24 k32 k39 k2021 · Cifră de afaceri: 39.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 21.180 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.310 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 177 RON2021 · Datorii: 3.696 RON2022 · Datorii: 10.683 RON2023 · Datorii: 30.509 RON2024 · Datorii: 30.509 RON2025 · Datorii: 30.510 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAŞCA DENTA SMILE S.R.L.-D. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 177 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 6.310 21.180 39.400
Profit net 177 0 0 0 0
Capitaluri proprii -36.216 -36.392 -36.235 -15.285 2.698
Active totale 48.799 58.696 68.928 80.127 101.197
Datorii totale 30.510 30.509 30.509 10.683 3.696
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.25
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.