Activă MUREŞ

K.S.N. RANGE S.R.L.

CUI
41319067
Reg. Comerț
J26/1401/2019
Înregistrată
26.06.2019
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT LIVEZENI COM. LIVEZENI, STR. BISERICII, NR.22, cod poștal 547365
7.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 26.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
20.750 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
11.870 RON
▼ 53% vs 2024
Capitaluri proprii
10.329 RON
▲ 770% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k15 k23 k31 k38 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.025 RON2024 · Cifră de afaceri: 31.200 RON2025 · Cifră de afaceri: 20.750 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 10.701 RON2023 · Profit: 15 RON2024 · Profit: 25.163 RON2025 · Profit: 11.870 RON2021 · Datorii: 26.876 RON2022 · Datorii: 26.869 RON2023 · Datorii: 38.190 RON2024 · Datorii: 14.295 RON2025 · Datorii: 17.014 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

K.S.N. RANGE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 20.750 RON în 2025, cu un profit net de 11.870 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 20.750 31.200 3.025 0 0
Profit net 11.870 25.163 15 10.701 0
Capitaluri proprii 10.329 -1.541 -26.704 -26.720 -37.420
Active totale 27.343 12.647 11.486 149 36.808
Datorii totale 17.014 14.295 38.190 26.869 26.876
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

7.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.