Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

FIRST TRANSPORT 3M S.R.L.

CUI
41315537
Reg. Comerț
J2019000609517
Înregistrată
26.06.2019
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, ALEEA CONSTRUCTORULUI, NR.2, BL.J18, SC.C, ET.1, AP.3
1.57
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 26.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
111.190 RON
▼ 55% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
8.341 RON
▼ 82% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k102 k153 k204 k255 k2021 · Cifră de afaceri: 176.174 RON2022 · Cifră de afaceri: 227.768 RON2023 · Cifră de afaceri: 255.352 RON2024 · Cifră de afaceri: 245.347 RON2025 · Cifră de afaceri: 111.190 RON2021 · Profit: 16.092 RON2022 · Profit: 35.002 RON2023 · Profit: 9.669 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 24.200 RON2022 · Datorii: 101.857 RON2023 · Datorii: 116.654 RON2024 · Datorii: 128.947 RON2025 · Datorii: 33.454 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FIRST TRANSPORT 3M S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 111.190 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 111.190 245.347 255.352 227.768 176.174
Profit net 0 0 9.669 35.002 16.092
Capitaluri proprii 8.341 47.378 62.275 52.606 17.604
Active totale 41.795 176.325 178.929 154.463 41.804
Datorii totale 33.454 128.947 116.654 101.857 24.200
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.57
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.