Activă HUNEDOARA

MÂNCARE TRADIŢIONALĂ PĂDURENEASCĂ S.R.L.

CUI
41301930
Reg. Comerț
J20/1057/2019
Înregistrată
24.06.2019
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA VIITORULUI, BL.O3, SC.1, ET.4, AP.28
18.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 24.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
289.322 RON
▼ 4% vs 2024
Profit net
60.363 RON
▲ 1658% vs 2024
Capitaluri proprii
-1.742 RON
▼ 111% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k121 k182 k242 k303 k2021 · Cifră de afaceri: 20.795 RON2022 · Cifră de afaceri: 188.946 RON2023 · Cifră de afaceri: 302.515 RON2025 · Cifră de afaceri: 289.322 RON2021 · Profit: 4.915 RON2022 · Profit: 46.063 RON2023 · Profit: 3.433 RON2025 · Profit: 60.363 RON2021 · Datorii: 3.269 RON2022 · Datorii: 8.010 RON2023 · Datorii: 13.191 RON2025 · Datorii: 33.039 RON2021202220232025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MÂNCARE TRADIŢIONALĂ PĂDURENEASCĂ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 289.322 RON în 2025, cu un profit net de 60.363 RON.

Indicator (RON) 2025202320222021
Cifră de afaceri netă 289.322 302.515 188.946 20.795
Profit net 60.363 3.433 46.063 4.915
Capitaluri proprii -1.742 16.316 30.383 5.115
Active totale 31.297 29.507 38.393 8.384
Datorii totale 33.039 13.191 8.010 3.269
Număr mediu salariați 2 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

18.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.