Activă Plătitor TVA BRAŞOV

LOMA MOBILI S.R.L.

CUI
41279906
Reg. Comerț
J08/2074/2019
Înregistrată
19.06.2019
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. IOAN POPASU, NR.15, BL.W3, ET.7, AP.45, cod poștal 500170
-4.44
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 19.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
966.061 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
429 RON
Capitaluri proprii
-322.079 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 57% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0252 k505 k757 k1,0 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 885.512 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.261.612 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.163.050 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.160.767 RON2025 · Cifră de afaceri: 966.061 RON2021 · Profit: 9.809 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 429 RON2021 · Datorii: 202.891 RON2022 · Datorii: 281.077 RON2023 · Datorii: 355.462 RON2024 · Datorii: 414.829 RON2025 · Datorii: 782.491 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LOMA MOBILI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 966.061 RON în 2025, cu un profit net de 429 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 966.061 1.160.767 1.163.050 1.261.612 885.512
Profit net 429 0 0 0 9.809
Capitaluri proprii -322.079 -322.508 -179.624 -24.070 81.490
Active totale 485.185 126.995 220.158 311.021 351.394
Datorii totale 782.491 414.829 355.462 281.077 202.891
Număr mediu salariați 3 7 7 6 4

Analiză de risc — insolvență

-4.44
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.