Activă IALOMIŢA

METADATE S.R.L.

CUI
41277450
Reg. Comerț
J21/472/2019
Înregistrată
18.06.2019
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT FIERBINŢII DE JOS ORŞ. FIERBINŢI-TÂRG, ŞOS. MAIA, NR.35, cod poștal 925116
23.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 18.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
145.255 RON
▲ 86% vs 2024
Profit net
91.585 RON
▲ 205% vs 2024
Capitaluri proprii
91.825 RON
▲ 203% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k58 k87 k116 k145 k2021 · Cifră de afaceri: 80.572 RON2022 · Cifră de afaceri: 110.699 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 78.264 RON2025 · Cifră de afaceri: 145.255 RON2021 · Profit: 35.052 RON2022 · Profit: 77.142 RON2023 · Profit: 44.706 RON2024 · Profit: 30.062 RON2025 · Profit: 91.585 RON2021 · Datorii: 4.007 RON2022 · Datorii: 1.983 RON2023 · Datorii: 2.441 RON2024 · Datorii: 13.556 RON2025 · Datorii: 11.567 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

METADATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 145.255 RON în 2025, cu un profit net de 91.585 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 145.255 78.264 84.700 110.699 80.572
Profit net 91.585 30.062 44.706 77.142 35.052
Capitaluri proprii 91.825 30.302 76.088 77.382 94.558
Active totale 103.392 43.858 78.529 79.365 102.602
Datorii totale 11.567 13.556 2.441 1.983 4.007
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

23.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.