Activă Plătitor TVA MUREŞ

MAIER CORSO S.R.L.

CUI
41273555
Reg. Comerț
J2019001327267
Înregistrată
14.06.2019
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, BLD. LIBERTĂŢII, BL.2, SC.2, AP.9
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 14.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
31 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
19.063 RON
▼ 18% vs 2024
Capitaluri proprii
369.303 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

098 k197 k295 k394 k492 k2021 · Cifră de afaceri: 71.433 RON2022 · Cifră de afaceri: 124.282 RON2023 · Cifră de afaceri: 118.309 RON2024 · Cifră de afaceri: 114.316 RON2025 · Cifră de afaceri: 31 RON2021 · Profit: 30.384 RON2022 · Profit: 76.044 RON2023 · Profit: 61.126 RON2024 · Profit: 23.170 RON2025 · Profit: 19.063 RON2021 · Datorii: 393.821 RON2022 · Datorii: 492.488 RON2023 · Datorii: 46.093 RON2024 · Datorii: 8.575 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAIER CORSO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 31 RON în 2025, cu un profit net de 19.063 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 31 114.316 118.309 124.282 71.433
Profit net 19.063 23.170 61.126 76.044 30.384
Capitaluri proprii 369.303 373.536 411.366 76.244 21.672
Active totale 369.303 382.111 457.459 568.732 415.493
Datorii totale 0 8.575 46.093 492.488 393.821
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.