Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MEGA TARGET LOGISTIC S.R.L.

CUI
41253884
Reg. Comerț
J36/454/2019
Înregistrată
12.06.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ARMENEASCĂ, NR.23, CAMERA 14, ET.PARTER, cod poștal 21042
27.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 12.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
20.000 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
854.114 RON
▼ 26% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0951 k1,9 mil2,9 mil3,8 mil4,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 117.849 RON2022 · Cifră de afaceri: 64.748 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.753.656 RON2024 · Cifră de afaceri: 127.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 20.000 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 652 RON2023 · Profit: 3.954.985 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 103.621 RON2022 · Datorii: 109.870 RON2023 · Datorii: 63.317 RON2024 · Datorii: 44.302 RON2025 · Datorii: 41.561 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEGA TARGET LOGISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 20.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 20.000 127.500 4.753.656 64.748 117.849
Profit net 0 0 3.954.985 652 0
Capitaluri proprii 854.114 1.160.355 4.014.688 59.703 59.051
Active totale 928.452 1.249.968 4.144.793 263.260 244.608
Datorii totale 41.561 44.302 63.317 109.870 103.621
Număr mediu salariați 1 0 3 1 2

Analiză de risc — insolvență

27.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.