Activă Plătitor TVA TELEORMAN

BUSINESS K.R.N. LUCICOM S.R.L.

CUI
41240922
Reg. Comerț
J2019000570345
Înregistrată
07.06.2019
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT VĂCĂREŞTI COM. DRĂGĂNEŞTI DE VEDE, GENERAT, cod poștal 147132
2.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 07.06.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
700.564 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
276.924 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0353 k706 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 629.255 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.764.890 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.254.033 RON2024 · Cifră de afaceri: 827.801 RON2025 · Cifră de afaceri: 700.564 RON2021 · Profit: 68.981 RON2022 · Profit: 234.748 RON2023 · Profit: 31.748 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 337.306 RON2022 · Datorii: 153.645 RON2023 · Datorii: 364.571 RON2024 · Datorii: 500.929 RON2025 · Datorii: 559.813 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BUSINESS K.R.N. LUCICOM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 700.564 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 700.564 827.801 1.254.033 1.764.890 629.255
Profit net 0 0 31.748 234.748 68.981
Capitaluri proprii 276.924 287.233 332.955 301.207 66.459
Active totale 836.737 788.162 697.526 454.852 403.765
Datorii totale 559.813 500.929 364.571 153.645 337.306
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.