Activă Plătitor TVA SIBIU

GREEN TOURISM S.R.L.

CUI
41195511
Reg. Comerț
J2019001181322
Înregistrată
30.05.2019
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, ŞOS. ALBA IULIA, NR.13, AP.1, cod poștal 550018
7.41
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 30.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.493.266 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
421.256 RON
▼ 43% vs 2024
Capitaluri proprii
1.364.328 RON
▲ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 167% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0499 k997 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 614.191 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.242.793 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.279.811 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.145.385 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.493.266 RON2021 · Profit: 118.697 RON2022 · Profit: 415.128 RON2023 · Profit: 94.257 RON2024 · Profit: 735.639 RON2025 · Profit: 421.256 RON2021 · Datorii: 438.131 RON2022 · Datorii: 1.032.967 RON2023 · Datorii: 1.124.737 RON2024 · Datorii: 1.118.531 RON2025 · Datorii: 896.865 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GREEN TOURISM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.493.266 RON în 2025, cu un profit net de 421.256 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.493.266 2.145.385 1.279.811 1.242.793 614.191
Profit net 421.256 735.639 94.257 415.128 118.697
Capitaluri proprii 1.364.328 987.952 678.289 757.361 342.233
Active totale 2.257.022 2.106.061 1.795.810 1.787.134 780.364
Datorii totale 896.865 1.118.531 1.124.737 1.032.967 438.131
Număr mediu salariați 8 3 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.41
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.