Activă Plătitor TVA BRĂILA

INVEST GST TRANS S.R.L.

CUI
41191528
Reg. Comerț
J2019000521093
Înregistrată
29.05.2019
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. EROILOR, NR.1BIS, BL.ICSIM, SC.1, ET.4, AP.18
7.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 29.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
247.111 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
14.462 RON
▼ 8% vs 2024
Capitaluri proprii
30.876 RON
▲ 88% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k99 k148 k198 k247 k2021 · Cifră de afaceri: 63.614 RON2022 · Cifră de afaceri: 10.710 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 188.600 RON2025 · Cifră de afaceri: 247.111 RON2021 · Profit: 15.299 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 15.669 RON2025 · Profit: 14.462 RON2021 · Datorii: 2.851 RON2022 · Datorii: 66 RON2023 · Datorii: 9.685 RON2024 · Datorii: 25.267 RON2025 · Datorii: 26.301 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INVEST GST TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 247.111 RON în 2025, cu un profit net de 14.462 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 247.111 188.600 0 10.710 63.614
Profit net 14.462 15.669 0 0 15.299
Capitaluri proprii 30.876 16.414 553 18.433 18.986
Active totale 57.177 41.681 10.238 18.499 21.837
Datorii totale 26.301 25.267 9.685 66 2.851
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

7.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.