Activă VASLUI

DANIELA SALON S.R.L.

CUI
41176897
Reg. Comerț
J2019000532376
Înregistrată
27.05.2019
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. CONSTANTIN BRÎNCOVEANU, NR.61, cod poștal 730002
8.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 27.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
41.071 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
1.692 RON
▼ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
9.300 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k17 k25 k33 k42 k2021 · Cifră de afaceri: 21.653 RON2022 · Cifră de afaceri: 27.789 RON2023 · Cifră de afaceri: 30.565 RON2024 · Cifră de afaceri: 41.732 RON2025 · Cifră de afaceri: 41.071 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 5.690 RON2024 · Profit: 7.952 RON2025 · Profit: 1.692 RON2021 · Datorii: 6.724 RON2022 · Datorii: 12.735 RON2023 · Datorii: 7.055 RON2024 · Datorii: 4.074 RON2025 · Datorii: 3.440 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANIELA SALON S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 41.071 RON în 2025, cu un profit net de 1.692 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 41.071 41.732 30.565 27.789 21.653
Profit net 1.692 7.952 5.690 0 0
Capitaluri proprii 9.300 7.608 -344 -6.034 -4.214
Active totale 12.740 11.682 6.711 6.701 2.510
Datorii totale 3.440 4.074 7.055 12.735 6.724
Număr mediu salariați 1 1 1 0 2

Analiză de risc — insolvență

8.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.