Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

NEW VISION OF ACCOUNTING S.R.L.

CUI
41173831
Reg. Comerț
J2019002031136
Înregistrată
27.05.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. NUFERILOR, NR.10, BL.34EST, SC.B, AP.24
7.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 27.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
511.028 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
111.348 RON
▼ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
280.348 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0102 k204 k307 k409 k511 k2021 · Cifră de afaceri: 207.475 RON2022 · Cifră de afaceri: 198.485 RON2023 · Cifră de afaceri: 266.565 RON2024 · Cifră de afaceri: 420.639 RON2025 · Cifră de afaceri: 511.028 RON2021 · Profit: 122.848 RON2022 · Profit: 100.912 RON2023 · Profit: 133.679 RON2024 · Profit: 181.955 RON2025 · Profit: 111.348 RON2021 · Datorii: 5.290 RON2022 · Datorii: 103.505 RON2023 · Datorii: 7.967 RON2024 · Datorii: 67.558 RON2025 · Datorii: 231.672 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEW VISION OF ACCOUNTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 511.028 RON în 2025, cu un profit net de 111.348 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 511.028 420.639 266.565 198.485 207.475
Profit net 111.348 181.955 133.679 100.912 122.848
Capitaluri proprii 280.348 277.874 144.679 104.000 133.404
Active totale 512.505 345.432 152.618 207.505 138.694
Datorii totale 231.672 67.558 7.967 103.505 5.290
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.