Activă DOLJ

FLORES DECORA DMD S.R.L.

CUI
41169466
Reg. Comerț
J16/1592/2019
Înregistrată
24.05.2019
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. AMILCAR SĂNDULESCU, NR.12, CAMERA NR. 1, BL.A30, SC.1, AP.1, cod poștal 200689
4.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 24.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
14.670 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
2.097 RON
▼ 70% vs 2024
Capitaluri proprii
7.404 RON
▼ 80% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k7 k10 k13 k17 k2021 · Cifră de afaceri: 14.100 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.900 RON2023 · Cifră de afaceri: 9.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 16.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 14.670 RON2021 · Profit: 62 RON2022 · Profit: 9.011 RON2023 · Profit: 2.051 RON2024 · Profit: 7.028 RON2025 · Profit: 2.097 RON2021 · Datorii: 127 RON2022 · Datorii: 49 RON2023 · Datorii: 70 RON2024 · Datorii: 2.141 RON2025 · Datorii: 9.675 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORES DECORA DMD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 14.670 RON în 2025, cu un profit net de 2.097 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 14.670 16.500 9.000 11.900 14.100
Profit net 2.097 7.028 2.051 9.011 62
Capitaluri proprii 7.404 37.529 40.501 38.449 29.438
Active totale 15.911 39.670 40.571 38.498 58.313
Datorii totale 9.675 2.141 70 49 127
Număr mediu salariați 0 0 0 0 2

Analiză de risc — insolvență

4.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.