Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

INTERCITY ENTERPRISE S.R.L.

CUI
41159551
Reg. Comerț
J40/6774/2019
Înregistrată
23.05.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MAŞINA DE PÂINE, NR.1, BL.1, SC.3, AP.96
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 23.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
239.271 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k160 k213 k266 k2021 · Cifră de afaceri: 245.371 RON2022 · Cifră de afaceri: 266.104 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.227 RON2024 · Cifră de afaceri: 15.161 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 168.746 RON2022 · Profit: 163.600 RON2023 · Profit: 3.073 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.872 RON2022 · Datorii: 1.178 RON2023 · Datorii: 4.295 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERCITY ENTERPRISE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 15.161 84.227 266.104 245.371
Profit net 0 0 3.073 163.600 168.746
Capitaluri proprii 239.271 249.363 278.819 301.996 168.946
Active totale 239.271 248.206 283.114 303.006 172.818
Datorii totale 0 0 4.295 1.178 3.872
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.