Activă SATU MARE

IMOB CHLOE S.R.L.

CUI
41158670
Reg. Comerț
J30/614/2019
Înregistrată
22.05.2019
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT MĂRTINEŞTI COM. ODOREU, STR. UZINEI, NR.17B, cod poștal 447214
92.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.05.2019)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
298.836 RON
Profit net
277.047 RON
Capitaluri proprii
317.065 RON
▲ 692% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k179 k239 k299 k2020 · Cifră de afaceri: 50.887 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.463 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.976 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 298.836 RON2020 · Profit: 21.158 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 22.736 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 277.047 RON2020 · Datorii: 272 RON2021 · Datorii: 388 RON2022 · Datorii: 140 RON2023 · Datorii: 3.514 RON2024 · Datorii: 4.324 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMOB CHLOE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 298.836 RON în 2024, cu un profit net de 277.047 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 298.836 0 28.976 1.463 50.887
Profit net 277.047 0 22.736 0 21.158
Capitaluri proprii 317.065 40.018 47.584 24.848 29.632
Active totale 321.389 43.532 47.724 24.974 29.904
Datorii totale 4.324 3.514 140 388 272
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

92.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.