Activă GIURGIU

2G IDEAL SERVCON S.R.L.

CUI
41145173
Reg. Comerț
J52/705/2019
Înregistrată
21.05.2019
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT ULMI COM. ULMI, STR. ZÂMBETULUI, NR.138, CAMERA 1
9.53
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 21.05.2019)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
683.661 RON
▲ 40% vs 2020
Profit net
330.925 RON
▲ 93% vs 2020
Capitaluri proprii
458.073 RON
▲ 7% vs 2020
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

0137 k273 k410 k547 k684 k2019 · Cifră de afaceri: 307.560 RON2020 · Cifră de afaceri: 486.685 RON2021 · Cifră de afaceri: 683.661 RON2019 · Profit: 255.122 RON2020 · Profit: 171.826 RON2021 · Profit: 330.925 RON2019 · Datorii: 11.407 RON2020 · Datorii: 100.109 RON2021 · Datorii: 325.030 RON201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

2G IDEAL SERVCON S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 683.661 RON în 2021, cu un profit net de 330.925 RON.

Indicator (RON) 202120202019
Cifră de afaceri netă 683.661 486.685 307.560
Profit net 330.925 171.826 255.122
Capitaluri proprii 458.073 427.149 255.322
Active totale 783.103 527.258 266.729
Datorii totale 325.030 100.109 11.407
Număr mediu salariați 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

9.53
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.