Activă TIMIŞ

NEDELA EXPERT LIGHT S.R.L.

CUI
41141660
Reg. Comerț
J35/2194/2019
Înregistrată
20.05.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. BRAN, NR.4, CAM. 1, BL.E15, SC.C, ET.1, AP.4
9.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 20.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
300.788 RON
▲ 62% vs 2024
Profit net
54.936 RON
▲ 106% vs 2024
Capitaluri proprii
52.551 RON
▲ 2303% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k241 k301 k2021 · Cifră de afaceri: 82.107 RON2022 · Cifră de afaceri: 99.831 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.210 RON2024 · Cifră de afaceri: 185.927 RON2025 · Cifră de afaceri: 300.788 RON2021 · Profit: 25.538 RON2022 · Profit: 2.712 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 26.695 RON2025 · Profit: 54.936 RON2021 · Datorii: 27.677 RON2022 · Datorii: 27.710 RON2023 · Datorii: 49.199 RON2024 · Datorii: 44.902 RON2025 · Datorii: 48.403 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEDELA EXPERT LIGHT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 300.788 RON în 2025, cu un profit net de 54.936 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 300.788 185.927 84.210 99.831 82.107
Profit net 54.936 26.695 0 2.712 25.538
Capitaluri proprii 52.551 -2.385 -29.080 -22.104 -24.816
Active totale 100.954 42.517 20.119 5.606 2.861
Datorii totale 48.403 44.902 49.199 27.710 27.677
Număr mediu salariați 3 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.