Activă CONSTANŢA

CAZARE REGIM HOTELIER S.R.L.

CUI
41129577
Reg. Comerț
J13/1933/2019
Înregistrată
16.05.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. ALEXANDRU LĂPUŞNEANU, NR.110, BL.L7, SC.A, ET.2, AP.74, cod poștal 900412
9.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 16.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
96.555 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
50.415 RON
▼ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
212.128 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k112 k149 k186 k2021 · Cifră de afaceri: 186.040 RON2022 · Cifră de afaceri: 166.182 RON2023 · Cifră de afaceri: 83.746 RON2024 · Cifră de afaceri: 109.204 RON2025 · Cifră de afaceri: 96.555 RON2021 · Profit: 101.615 RON2022 · Profit: 102.074 RON2023 · Profit: 49.672 RON2024 · Profit: 58.059 RON2025 · Profit: 50.415 RON2021 · Datorii: 9.267 RON2022 · Datorii: 20.428 RON2023 · Datorii: 19.038 RON2024 · Datorii: 14.174 RON2025 · Datorii: 68.741 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAZARE REGIM HOTELIER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 96.555 RON în 2025, cu un profit net de 50.415 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 96.555 109.204 83.746 166.182 186.040
Profit net 50.415 58.059 49.672 102.074 101.615
Capitaluri proprii 212.128 191.714 163.655 153.982 101.882
Active totale 280.869 205.749 182.596 174.344 111.149
Datorii totale 68.741 14.174 19.038 20.428 9.267
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.