Activă Plătitor TVA TIMIŞ

BLOC 1 MACILOR S.R.L.

CUI
41120969
Reg. Comerț
J35/2133/2019
Înregistrată
15.05.2019
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. ULPIA TRAIANA, NR.80, cod poștal 300771
16.66
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4110
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 15.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
81.727 RON
▼ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0645 k1,3 mil1,9 mil2,6 mil3,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.801.785 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.223.355 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 818.836 RON2022 · Profit: 784.912 RON2023 · Profit: 118.754 RON2024 · Profit: 142.356 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 491.135 RON2022 · Datorii: 26.331 RON2023 · Datorii: 66.564 RON2024 · Datorii: 9.063 RON2025 · Datorii: 8.029 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BLOC 1 MACILOR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 3.223.355 2.801.785
Profit net 0 142.356 118.754 784.912 818.836
Capitaluri proprii 81.727 143.580 2.791.063 2.682.451 1.897.539
Active totale 89.756 152.643 2.857.627 2.708.782 2.388.674
Datorii totale 8.029 9.063 66.564 26.331 491.135
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

16.66
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4110).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.