Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HEPIUS SERVICES S.R.L.

CUI
41114274
Reg. Comerț
J2019006391409
Înregistrată
15.05.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BANUL MANTA, NR.39, PARTER, BL.30, SC.A, AP.2, cod poștal 11223
15.19
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 15.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
554.167 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
69.415 RON
▼ 48% vs 2024
Capitaluri proprii
103.919 RON
▼ 71% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0155 k310 k464 k619 k774 k2021 · Cifră de afaceri: 181.988 RON2022 · Cifră de afaceri: 201.984 RON2023 · Cifră de afaceri: 578.181 RON2024 · Cifră de afaceri: 774.084 RON2025 · Cifră de afaceri: 554.167 RON2021 · Profit: 32.214 RON2022 · Profit: 77.207 RON2023 · Profit: 81.353 RON2024 · Profit: 132.252 RON2025 · Profit: 69.415 RON2021 · Datorii: 126.313 RON2022 · Datorii: 95.864 RON2023 · Datorii: 86.045 RON2024 · Datorii: 9.667 RON2025 · Datorii: 24.467 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HEPIUS SERVICES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 554.167 RON în 2025, cu un profit net de 69.415 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 554.167 774.084 578.181 201.984 181.988
Profit net 69.415 132.252 81.353 77.207 32.214
Capitaluri proprii 103.919 359.720 227.467 167.854 90.647
Active totale 127.647 368.852 311.361 263.718 216.960
Datorii totale 24.467 9.667 86.045 95.864 126.313
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

15.19
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.