Activă HUNEDOARA

NICO FLORAL STYLE S.R.L.

CUI
41111316
Reg. Comerț
J2019000869201
Înregistrată
14.05.2019
Sediu social JUD. HUNEDOARA, ORŞ. SIMERIA, PŢA. UNIRII, BL.18, SC.A, ET.2, AP.5, cod poștal 335900
4.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4776
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 14.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
157.423 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
8.925 RON
▼ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k63 k94 k126 k157 k2021 · Cifră de afaceri: 50.307 RON2022 · Cifră de afaceri: 72.140 RON2023 · Cifră de afaceri: 86.299 RON2024 · Cifră de afaceri: 126.352 RON2025 · Cifră de afaceri: 157.423 RON2021 · Profit: 6.522 RON2022 · Profit: 5.932 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 510 RON2022 · Datorii: 3.567 RON2023 · Datorii: 4.710 RON2024 · Datorii: 4.321 RON2025 · Datorii: 9.817 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NICO FLORAL STYLE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 157.423 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 157.423 126.352 86.299 72.140 50.307
Profit net 0 0 0 5.932 6.522
Capitaluri proprii 8.925 11.137 13.198 15.057 9.125
Active totale 18.742 15.458 17.908 18.624 9.635
Datorii totale 9.817 4.321 4.710 3.567 510
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

4.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4776).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.