Activă DOLJ

PRO EVI DENT ZONE S.R.L.

CUI
41103135
Reg. Comerț
J16/1446/2019
Înregistrată
13.05.2019
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. ALUNULUI, NR.15B
5.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
107.896 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
9.032 RON
▼ 60% vs 2024
Capitaluri proprii
26.483 RON
▼ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k63 k94 k125 k157 k2021 · Cifră de afaceri: 156.846 RON2022 · Cifră de afaceri: 136.621 RON2023 · Cifră de afaceri: 96.961 RON2024 · Cifră de afaceri: 131.593 RON2025 · Cifră de afaceri: 107.896 RON2021 · Profit: 10.032 RON2022 · Profit: 63.335 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 22.865 RON2025 · Profit: 9.032 RON2021 · Datorii: 16.693 RON2022 · Datorii: 49.459 RON2023 · Datorii: 15.175 RON2024 · Datorii: 35.554 RON2025 · Datorii: 38.927 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRO EVI DENT ZONE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 107.896 RON în 2025, cu un profit net de 9.032 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 107.896 131.593 96.961 136.621 156.846
Profit net 9.032 22.865 0 63.335 10.032
Capitaluri proprii 26.483 28.562 53.829 111.673 48.337
Active totale 78.198 85.311 98.606 199.500 112.784
Datorii totale 38.927 35.554 15.175 49.459 16.693
Număr mediu salariați 0 2 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

5.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.