Activă IAŞI

ALY CLINIQUE S.R.L.

CUI
41100732
Reg. Comerț
J22/1793/2019
Înregistrată
13.05.2019
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ANASTASIE PANU, NR.38, BL.A PANU,TR2, ET.5, AP.16, cod poștal 700390
30.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 13.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
55.977 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
16.434 RON
▼ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
48.681 RON
▼ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k23 k34 k46 k57 k2021 · Cifră de afaceri: 43.752 RON2022 · Cifră de afaceri: 51.474 RON2023 · Cifră de afaceri: 47.124 RON2024 · Cifră de afaceri: 57.225 RON2025 · Cifră de afaceri: 55.977 RON2021 · Profit: 31.970 RON2022 · Profit: 47.435 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 29.104 RON2025 · Profit: 16.434 RON2021 · Datorii: 656 RON2022 · Datorii: 5.806 RON2023 · Datorii: 2.404 RON2024 · Datorii: 1.682 RON2025 · Datorii: 2.478 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALY CLINIQUE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.977 RON în 2025, cu un profit net de 16.434 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 55.977 57.225 47.124 51.474 43.752
Profit net 16.434 29.104 0 47.435 31.970
Capitaluri proprii 48.681 54.247 25.143 49.589 82.154
Active totale 51.159 55.929 27.547 55.395 82.810
Datorii totale 2.478 1.682 2.404 5.806 656
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

30.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.