Activă Plătitor TVA BIHOR

MUUN CONCEPT A.B. S.R.L.

CUI
41092222
Reg. Comerț
J2022002268053
Înregistrată
10.05.2019
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ADY ENDRE, NR.16, PARTER, AP.2, cod poștal 410002
11.07
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 10.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
275.421 RON
▼ 29% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
284.707 RON
▼ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0215 k430 k645 k859 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 327.715 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.074.316 RON2023 · Cifră de afaceri: 777.194 RON2024 · Cifră de afaceri: 386.638 RON2025 · Cifră de afaceri: 275.421 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 463.977 RON2023 · Profit: 336.303 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 39.800 RON2022 · Datorii: 107.247 RON2023 · Datorii: 136.465 RON2024 · Datorii: 70.875 RON2025 · Datorii: 53.863 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MUUN CONCEPT A.B. S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 275.421 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 275.421 386.638 777.194 1.074.316 327.715
Profit net 0 0 336.303 463.977 0
Capitaluri proprii 284.707 456.395 756.617 464.217 17.837
Active totale 338.570 527.270 893.082 571.464 57.637
Datorii totale 53.863 70.875 136.465 107.247 39.800
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

11.07
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.