Activă Plătitor TVA TULCEA

TOM PRO GARAGE S.R.L.

CUI
41068658
Reg. Comerț
J36/347/2019
Înregistrată
07.05.2019
Sediu social JUD. TULCEA, ORŞ. ISACCEA, STR. 1 DECEMBRIE, NR.95, BL.60, SC.A, ET.P, AP.2, cod poștal 825200
1.38
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 07.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
352.517 RON
▲ 312% vs 2024
Profit net
32.819 RON
Capitaluri proprii
-9.587 RON
▲ 77% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k141 k212 k282 k353 k2021 · Cifră de afaceri: 108.150 RON2022 · Cifră de afaceri: 146.925 RON2023 · Cifră de afaceri: 70.596 RON2024 · Cifră de afaceri: 85.513 RON2025 · Cifră de afaceri: 352.517 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 108.420 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 32.819 RON2021 · Datorii: 116.252 RON2022 · Datorii: 80.148 RON2023 · Datorii: 98.187 RON2024 · Datorii: 113.755 RON2025 · Datorii: 196.286 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOM PRO GARAGE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 352.517 RON în 2025, cu un profit net de 32.819 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 352.517 85.513 70.596 146.925 108.150
Profit net 32.819 0 0 108.420 0
Capitaluri proprii -9.587 -42.406 -24.369 39.670 -68.750
Active totale 187.384 72.034 74.503 120.503 147.982
Datorii totale 196.286 113.755 98.187 80.148 116.252
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.38
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.