Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MEDICAL OFTALMO DIAGNOSTIC S.R.L.

CUI
41062604
Reg. Comerț
J2019005965405
Înregistrată
03.05.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD BANUL MANTA, NR.26, UNITATEA 1, BL.19A, cod poștal 11227
12.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 03.05.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.181.943 RON
▲ 40% vs 2024
Profit net
456.490 RON
▲ 698% vs 2024
Capitaluri proprii
707.343 RON
▲ 62% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0636 k1,3 mil1,9 mil2,5 mil3,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 462.297 RON2022 · Cifră de afaceri: 755.933 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.630.051 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.273.343 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.181.943 RON2021 · Profit: 48.521 RON2022 · Profit: 76.440 RON2023 · Profit: 258.528 RON2024 · Profit: 57.179 RON2025 · Profit: 456.490 RON2021 · Datorii: 98.335 RON2022 · Datorii: 64.164 RON2023 · Datorii: 312.398 RON2024 · Datorii: 183.167 RON2025 · Datorii: 245.284 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEDICAL OFTALMO DIAGNOSTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.181.943 RON în 2025, cu un profit net de 456.490 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.181.943 2.273.343 1.630.051 755.933 462.297
Profit net 456.490 57.179 258.528 76.440 48.521
Capitaluri proprii 707.343 435.932 378.753 120.226 43.786
Active totale 952.627 619.099 691.151 184.390 130.922
Datorii totale 245.284 183.167 312.398 64.164 98.335
Număr mediu salariați 7 7 7 3 5

Analiză de risc — insolvență

12.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.