Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

DAISY DELIGHTS S.R.L.

CUI
41048642
Reg. Comerț
J2019001743135
Înregistrată
25.04.2019
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ZEFIRULUI, NR.10, CAMERA 2, BL.FA12, SC.A, ET.1, AP.5, cod poștal 900090
2.30
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 25.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
242.253 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
6.272 RON
▼ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
6.512 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k141 k211 k281 k352 k2021 · Cifră de afaceri: 332.797 RON2022 · Cifră de afaceri: 351.820 RON2023 · Cifră de afaceri: 344.982 RON2024 · Cifră de afaceri: 299.033 RON2025 · Cifră de afaceri: 242.253 RON2021 · Profit: 128.862 RON2022 · Profit: 103.032 RON2023 · Profit: 41.979 RON2024 · Profit: 8.998 RON2025 · Profit: 6.272 RON2021 · Datorii: 3.355 RON2022 · Datorii: 12.972 RON2023 · Datorii: 21.933 RON2024 · Datorii: 75.056 RON2025 · Datorii: 42.597 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAISY DELIGHTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 242.253 RON în 2025, cu un profit net de 6.272 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 242.253 299.033 344.982 351.820 332.797
Profit net 6.272 8.998 41.979 103.032 128.862
Capitaluri proprii 6.512 9.238 79.909 103.272 306.732
Active totale 49.109 84.294 101.842 116.244 310.087
Datorii totale 42.597 75.056 21.933 12.972 3.355
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.30
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.