Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LADIES CORNER S.R.L.

CUI
41042151
Reg. Comerț
J2019005789409
Înregistrată
25.04.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, BLD DIMITRIE CANTEMIR, NR.12-14, CORP B. DEMISOL, AP.1
2.14
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 25.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
175.385 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
37.624 RON
▼ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
-30.308 RON
▲ 55% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k77 k116 k154 k193 k2021 · Cifră de afaceri: 86.140 RON2022 · Cifră de afaceri: 86.045 RON2023 · Cifră de afaceri: 115.341 RON2024 · Cifră de afaceri: 171.053 RON2025 · Cifră de afaceri: 175.385 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.015 RON2024 · Profit: 63.238 RON2025 · Profit: 37.624 RON2021 · Datorii: 190.283 RON2022 · Datorii: 192.961 RON2023 · Datorii: 173.492 RON2024 · Datorii: 118.656 RON2025 · Datorii: 102.424 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LADIES CORNER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 175.385 RON în 2025, cu un profit net de 37.624 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 175.385 171.053 115.341 86.045 86.140
Profit net 37.624 63.238 18.015 0 0
Capitaluri proprii -30.308 -67.933 -131.170 -149.186 -140.560
Active totale 72.116 50.723 42.322 43.775 49.723
Datorii totale 102.424 118.656 173.492 192.961 190.283
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

2.14
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.