Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CONSULTING AND PERFECTING CENTER S.R.L.

CUI
41041741
Reg. Comerț
J40/5773/2019
Înregistrată
25.04.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ŞTIRBEI VODĂ, NR.53, CAM. 1, ET.2, AP.D, cod poștal 10103
36.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 25.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
81.170 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0112 k224 k336 k448 k560 k2021 · Cifră de afaceri: 431.137 RON2022 · Cifră de afaceri: 560.103 RON2023 · Cifră de afaceri: 167.362 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 183.480 RON2022 · Profit: 232.035 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 45.188 RON2022 · Datorii: 23.711 RON2023 · Datorii: 296 RON2024 · Datorii: 3.386 RON2025 · Datorii: 2.786 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONSULTING AND PERFECTING CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 54.800 167.362 560.103 431.137
Profit net 0 0 0 232.035 183.480
Capitaluri proprii 81.170 85.488 116.066 244.817 232.542
Active totale 83.956 88.874 116.362 268.528 277.730
Datorii totale 2.786 3.386 296 23.711 45.188
Număr mediu salariați 0 0 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

36.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.