Activă ILFOV

ATELIER FISTIC S.R.L.

CUI
41040967
Reg. Comerț
J2019001932236
Înregistrată
24.04.2019
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. AMURGULUI, NR.77D, CAM. 1, BL.5, ET.2, AP.11, cod poștal 77160
2.30
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 24.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
184.814 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
19.176 RON
▼ 60% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k114 k171 k228 k285 k2021 · Cifră de afaceri: 199.863 RON2022 · Cifră de afaceri: 284.668 RON2023 · Cifră de afaceri: 260.692 RON2024 · Cifră de afaceri: 254.648 RON2025 · Cifră de afaceri: 184.814 RON2021 · Profit: 51.082 RON2022 · Profit: 71.287 RON2023 · Profit: 24.123 RON2024 · Profit: 14.021 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 31.282 RON2022 · Datorii: 33.148 RON2023 · Datorii: 12.600 RON2024 · Datorii: 9.958 RON2025 · Datorii: 47.798 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATELIER FISTIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 184.814 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 184.814 254.648 260.692 284.668 199.863
Profit net 0 14.021 24.123 71.287 51.082
Capitaluri proprii 19.176 48.223 34.201 70.670 -618
Active totale 66.974 58.181 46.801 103.818 30.664
Datorii totale 47.798 9.958 12.600 33.148 31.282
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.30
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.