Activă SUCEAVA

LA TREI MAME S.R.L.

CUI
41036141
Reg. Comerț
J2019000951337
Înregistrată
24.04.2019
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. FĂLTICENI, STR. CAPORAL CIOFU, NR.3 BIS, cod poștal 725200
11.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 24.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
22.348 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
3.692 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
10.787 RON
▲ 52% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04 k9 k13 k18 k22 k2021 · Cifră de afaceri: 9.822 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.847 RON2023 · Cifră de afaceri: 19.971 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.714 RON2025 · Cifră de afaceri: 22.348 RON2021 · Profit: 208 RON2022 · Profit: 407 RON2023 · Profit: 921 RON2024 · Profit: 3.278 RON2025 · Profit: 3.692 RON2021 · Datorii: 9.351 RON2022 · Datorii: 8.280 RON2023 · Datorii: 2.711 RON2024 · Datorii: 3.363 RON2025 · Datorii: 3.062 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA TREI MAME S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 22.348 RON în 2025, cu un profit net de 3.692 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 22.348 20.714 19.971 11.847 9.822
Profit net 3.692 3.278 921 407 208
Capitaluri proprii 10.787 7.079 3.801 2.881 2.473
Active totale 13.849 10.442 4.227 10.057 11.219
Datorii totale 3.062 3.363 2.711 8.280 9.351
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.