Activă Plătitor TVA VÂLCEA

AIR PRO TEAM S.R.L.

CUI
41034116
Reg. Comerț
J2019000614388
Înregistrată
24.04.2019
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT PĂUŞEŞTI COM. PĂUŞEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.110, cod poștal 247460
7.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Horezu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 24.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.130.644 RON
▼ 32% vs 2024
Profit net
465.820 RON
▼ 59% vs 2024
Capitaluri proprii
466.020 RON
▼ 59% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0333 k667 k1,0 mil1,3 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.055.201 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.071.112 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.156.372 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.667.403 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.130.644 RON2021 · Profit: 805.979 RON2022 · Profit: 827.795 RON2023 · Profit: 718.622 RON2024 · Profit: 1.126.780 RON2025 · Profit: 465.820 RON2021 · Datorii: 9.290 RON2022 · Datorii: 258.992 RON2023 · Datorii: 142.733 RON2024 · Datorii: 226.380 RON2025 · Datorii: 663.056 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AIR PRO TEAM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.130.644 RON în 2025, cu un profit net de 465.820 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.130.644 1.667.403 1.156.372 1.071.112 1.055.201
Profit net 465.820 1.126.780 718.622 827.795 805.979
Capitaluri proprii 466.020 1.126.980 718.822 827.995 806.179
Active totale 1.129.127 1.344.090 861.555 1.086.987 815.469
Datorii totale 663.056 226.380 142.733 258.992 9.290
Număr mediu salariați 3 3 3 2 2

Analiză de risc — insolvență

7.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.