Activă MUREŞ

CAR POINT TOROK S.R.L.

CUI
41024848
Reg. Comerț
J2019000969268
Înregistrată
22.04.2019
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT BOIU COM. ALBEŞTI, BOIU, NR.465, cod poștal 547027
9.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
310.269 RON
▲ 107% vs 2024
Profit net
97.282 RON
Capitaluri proprii
77.800 RON
▲ 286% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k124 k186 k248 k310 k2021 · Cifră de afaceri: 100.458 RON2022 · Cifră de afaceri: 203.009 RON2023 · Cifră de afaceri: 172.664 RON2024 · Cifră de afaceri: 149.996 RON2025 · Cifră de afaceri: 310.269 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 26.545 RON2023 · Profit: 932 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 97.282 RON2021 · Datorii: 130.907 RON2022 · Datorii: 137.108 RON2023 · Datorii: 147.224 RON2024 · Datorii: 211.395 RON2025 · Datorii: 89.667 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAR POINT TOROK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 310.269 RON în 2025, cu un profit net de 97.282 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 310.269 149.996 172.664 203.009 100.458
Profit net 97.282 0 932 26.545 0
Capitaluri proprii 77.800 20.155 20.155 19.223 -7.322
Active totale 167.467 231.550 167.379 156.331 123.585
Datorii totale 89.667 211.395 147.224 137.108 130.907
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.