Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

MIREA MAGAUTO S.R.L.

CUI
41020129
Reg. Comerț
J2019000377250
Înregistrată
22.04.2019
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT PUŢINEI COM. IZVORU BÂRZII, PUŢINEI, NR.140, cod poștal 227298
-0.32
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 22.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
735.112 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-22.463 RON
▼ 118% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0147 k294 k441 k588 k735 k2021 · Cifră de afaceri: 383.653 RON2022 · Cifră de afaceri: 498.422 RON2023 · Cifră de afaceri: 671.097 RON2024 · Cifră de afaceri: 606.073 RON2025 · Cifră de afaceri: 735.112 RON2021 · Profit: 10.693 RON2022 · Profit: 33.744 RON2023 · Profit: 79.540 RON2024 · Profit: 80.059 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 163.452 RON2022 · Datorii: 163.891 RON2023 · Datorii: 248.809 RON2024 · Datorii: 366.041 RON2025 · Datorii: 555.182 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIREA MAGAUTO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 735.112 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 735.112 606.073 671.097 498.422 383.653
Profit net 0 80.059 79.540 33.744 10.693
Capitaluri proprii -22.463 122.823 81.765 32.225 6.256
Active totale 532.719 488.864 330.574 196.116 169.708
Datorii totale 555.182 366.041 248.809 163.891 163.452
Număr mediu salariați 5 5 5 4 5

Analiză de risc — insolvență

-0.32
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.