Activă Plătitor TVA SATU MARE

ASTERISM GASTRO S.R.L.

CUI
41016462
Reg. Comerț
J2019000545303
Înregistrată
19.04.2019
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. VICTORIEI, NR.9, cod poștal 440102
1.27
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 19.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
558.506 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
12.221 RON
▲ 160% vs 2024
Capitaluri proprii
17.873 RON
▲ 216% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0141 k283 k424 k566 k707 k2021 · Cifră de afaceri: 147.908 RON2022 · Cifră de afaceri: 275.385 RON2023 · Cifră de afaceri: 385.181 RON2024 · Cifră de afaceri: 707.458 RON2025 · Cifră de afaceri: 558.506 RON2021 · Profit: 14.902 RON2022 · Profit: 22.348 RON2023 · Profit: 27.821 RON2024 · Profit: 4.694 RON2025 · Profit: 12.221 RON2021 · Datorii: 7.006 RON2022 · Datorii: 120.832 RON2023 · Datorii: 134.854 RON2024 · Datorii: 252.878 RON2025 · Datorii: 304.079 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ASTERISM GASTRO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 558.506 RON în 2025, cu un profit net de 12.221 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 558.506 707.458 385.181 275.385 147.908
Profit net 12.221 4.694 27.821 22.348 14.902
Capitaluri proprii 17.873 5.652 54.948 27.127 35.558
Active totale 350.231 293.805 228.108 139.080 42.564
Datorii totale 304.079 252.878 134.854 120.832 7.006
Număr mediu salariați 1 3 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

1.27
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.