Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FULLSTACK SOLUTIONS S.R.L.

CUI
41001046
Reg. Comerț
J40/5314/2019
Înregistrată
17.04.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. AVIATOR MIRCEA ZORILEANU, NR.15, CAMERA 1, cod poștal 12053
-112.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 17.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-334.679 RON
▼ 47% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

071 k142 k213 k283 k354 k2021 · Cifră de afaceri: 247.377 RON2022 · Cifră de afaceri: 153.038 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 180.985 RON2022 · Profit: 13.469 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 66.291 RON2022 · Datorii: 259.673 RON2023 · Datorii: 310.968 RON2024 · Datorii: 309.784 RON2025 · Datorii: 354.286 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FULLSTACK SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 153.038 247.377
Profit net 0 0 0 13.469 180.985
Capitaluri proprii -334.679 -227.305 -114.244 13.669 181.185
Active totale 19.607 82.479 196.724 273.342 247.476
Datorii totale 354.286 309.784 310.968 259.673 66.291
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

-112.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.