Activă GIURGIU

EL- MAR HIPER CONSTRUCT S.R.L.

CUI
41000881
Reg. Comerț
J52/606/2019
Înregistrată
17.04.2019
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT SADINA COM. ROATA DE JOS, STR. STEJARI, NR.19, CAMERA 2, cod poștal 87198
10.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 17.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
145.902 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k103 k154 k206 k257 k2021 · Cifră de afaceri: 257.219 RON2022 · Cifră de afaceri: 53.862 RON2023 · Cifră de afaceri: 62.154 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 51.247 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.591 RON2022 · Datorii: 3.328 RON2023 · Datorii: 3.570 RON2024 · Datorii: 30.434 RON2025 · Datorii: 30.433 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EL- MAR HIPER CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 62.154 53.862 257.219
Profit net 0 0 0 0 51.247
Capitaluri proprii 145.902 146.901 196.241 234.871 280.827
Active totale 176.335 177.335 199.811 238.199 293.418
Datorii totale 30.433 30.434 3.570 3.328 12.591
Număr mediu salariați 0 1 1 1 4

Analiză de risc — insolvență

10.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.